Hotel Hodonice Mr.Pepinno

*** Hotel Mr.Pepinno ubytovanie HodoniceHotel Mr. Pepinno Ubytovanie Hodonice u Znojma Popis :
Nachádza sa v obci Hodonice u Znojma, 10 minút jazdy autom. Hotel je obĺubený pre svoju polohu, cenovú reláciu a prevažne doprovodným službám. V hoteli nájdete hotelové uibytovanie, reštauráciu, cafe bar, diskotéku, garáž pre bycikle a motorky, parkovisko.

Hotel Mr. Pepinno Ubytovanie Hodonice u Znojma Ubytovanie :
Štýlovo zariadené izby, Každá izba je vybavená vlastným socialnim zariadenim. V kúpelni je  sprchový kút, umyvadlo, WC. Sú vybavené rádiom a Tv. Apartmány naviac rozľahlou terasou.

Hotel Mr. Pepinno ubytobanie Hodonice u Znojma Reštaurácia :
Príjemné posedenie v štýlovej reštaurácii. Je otvorená od 11:00 do 22:00 hod. Naši kuchári vám pripravia výnorné špeciality českej kuchyne. V lete možnosť grilovania prasiatok alebo kuriat.

Hotel Mr. Pepinno Ubytovanie Hodonice u Znojma Pizzeria :
Štýlová pizzeria s kapacitou 50 miest. Je otvorená od 11:00 do 22:00 hod. V piatok do 24:00 hod a v sobotu do 04:00 hod. Je vhodná na rodinné oslavy a stretnutia. Ponúka 45 druhov pízz  a splníme i vaše prianie ktoré neni v ponuke.

Hotel Mr. Pepinno Ubytovanie Hodonice u Znojma Diskotéka :
Diskotéka pravidelne v sobotu od 22:00 hod do 06:00 hod. Dj v 4 metroch. Je svojím interierom  a členitostou do 4 miestnosti prispôsobená pre tých ktorý sa chcú baviť  a i tých čo vyhľadávajú súkromie. Go - go tanečnice, striptýz, vyladený personál, svetelné efekty, zvuk. Každý večer nové prekvapenie.

Hotel Mr Pepinno Ubytovenie Hodonice u Znojma Okolie :
Znojmo je 3 najdôležitejšie historické mesto na Morave ktoré tvorí prirodzené centrum širokého okolia a pre mnoho zahraničných návštevníkov je vstupnou bránou do Českej republiky. Znojemská vinárska podoblasť je preslávená hlavne bielimi vínami, a návštevou vinních pivníc.

Významné pamiatky : Hrad Bitovje - najstarší  z hradov,  Loucký kláštor v Znojme, Rotunda sv. Kataríny, Zámok Moravský Krumlov, Národný park Podyji, labirint chodieb pod centrom Znojma obsahuje minimálne 30 km chodieb.

V záujme skvalitnovania naších služieb pre vás máme k dispozícii WI-FI Free Zone pre neobmedzený a bezplatný prístup do internetovej siete.

Vážený hostia požadujeme oznámenie vášho neskorého príchodu. Rezervácia bez oznámenia bude držaná len do 17:00 hod, ospravedlnujeme sa za spôsobené problémy.
Hotel Hodonice Mr.Pepinno - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Hodonice Mr.Pepinno - hotel má reštauráciuHotel Hodonice Mr.Pepinno - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Hodonice Mr.Pepinno - možnosť pripojenia na internetHotel Hodonice Mr.Pepinno - k dispozícii letná terasaHotel Hodonice Mr.Pepinno -  pravidelná diskotéka - tanec - zábavaHotel Hodonice Mr.Pepinno - Iybz sú vybavené televízoromHotel Hodonice Mr.Pepinno - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Hodonice Mr.Pepinno - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Mr.Pepinno ubytovanie Hodonice Aktuálne počasie: hmla
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 7 °C
Nočná tepl.: -3 °C
Vietor: 6 m/s

Adresa: Hotel Mr.Pepinno Hodonice 33 Hodonice 67125 Czech Republic

E-mail: Hotel-Hodonice-Mr-Pepinno@cz-hotel.eu